+420 737 631 669 info@virtuoweb.cz

Naše služby

Poskytneme vám komplexní služby v oblasti návrhu a tvorby webových stránek i jejich propagaci na internetu. Dbáme na to, aby naše se řešení stalo účinným nástrojem vašeho podnikání.

Webové stránky

Vytvoříme pro vás web, který bude podporovat vaše podnikání. Získávat vám zákazníky, zvyšovat prodeje, prezentovat vás, jak se patří. Poskytněte svým zákazníkům přehledně všechny informace, které by mohli potřebovat. Buďte firmou, která má zákazníky na prvním místě.

Online marketing

Optimalizace webu pro vyhledávače, analýza klíčových slov a následná správa reklamních kampaní. Sociální sítě a odborné portály. Využijte potenciál internetu a dostaňme spolu vaši firmu do popředí, kde si jí všimne každý váš potenciální zákazník.

Grafika

Máme rádi estetické věci. Ať už je to web, plakát, banner, katalog, vizitka.. rádi vám uděláme pěkné, moderní a poutavé návrhy. Vneste pořádek, uniformitu a zejména jednoduchost do vašich prezentačních materiálů.

Web Design

Vzhled, přehlednost a kvalitní obsah webových stránek rozhoduje o tom, jaký pocit z vaší firmy návštěvník webu získá. Navrhneme vám web přesně dle vašich potřeb tak, aby na něm uživatel našel rychle vše potřebné.

Konzultace

Máte představu o tom, co chcete, ale nejste si jistí tím, co by bylo to nejlepší řešení? Zkombinujeme vaše požadavky s našimi znalostmi a poradíme vám, jaké řešení zvolit, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Optimalizace pro vyhledávače

Webovou stránku zoptimalizujeme tak, aby si rozuměla s dnešními internetovými vyhledávači a uživatel tak byl schopen ji rozumně najít. On-page a off-page faktory, relevatní obsah, úpravy struktury webu – postavíme dobře fungující celek, který vám přivede návštěvníky, které vaše firma zajímá.

Informační Architektura

Správné uspořádání informací na stránce je velmi důležité. Bez něho se návštěvník webu nemusí dostat k tomu, co hledá. Návrhu uspořádání obsahu věnujeme velkou pozornost, chceme, aby všem uživatelům bylo naprosto jasné, co kde mohou najít.

Rozumíme technologiím a jejím uživatelům.

Vytvoříme vám webové stránky na míru.

Jak pracujeme

Analýza

Jako první zjistíme, jaké jsou vaše cíle a kam byste se chtěli posunout. Následně uděláme průzkum budoucích uživatelů a navrhneme řešení tak, aby splňovalo vše, co jsme si definovali. Do této fáze patří i návrh informační architektury a obsahu webu.

Grafický návrh

Když víme, co bude na webu prezentováno, pustíme se do návrhu grafiky a rozpoložení informací na stránce. S pomocí vašich připomínek pak vše postupně upravíme tak, abychom budoucím uživatelům prezentovali vše v co nejpřehlednější a nejefektivnější podobě.

Vývoj

Jakmile je vše navrženo, pustíme se do programování. Během vývoje zůstáváme v kontaktu s vámi pro případ, že by se objevili nedokonalosti v původním návrhu a zároveň vás informujeme o stavu projektu.

Optimalizace a analytika

Vývojem tvorba webu nekončí. Zoptimalizujeme váš web tak, aby si rozumněl s vyhledávači a připojíme ho k analytickým nástrojům, abychom věděli, jak si řešení stojí u reálných zákazníků. Dle jejich chování na webu jsme pak schopni ještě více web optimalizovat.

Pojďme společně něco vytvořit